Wyszukiwarka

Aktualna

Promocja

Voucher
Oferta Specjalna

Promocja na

Voucher

Proste w dawaniu, kochane w otrzymywaniu

Nasze bony podarunkowe to prezenty na określoną kwotę lub usługę do wykorzystania w REVITIA Rokiciny Podhalańskie. Termin ważności bonu jest ustalany indywidualnie. 

Oferujemy następujące vouchery:

1. BON PODARUNKOWY NA OKREŚLONĄ KWOTĘ

Jeśli nie wiesz jaką usługę podarować, ten bon jest idealny, ponieważ pozostawia kwestię wyboru osobie obdarowanej. Kwota, którą chcesz przeznaczyć na ten prezent jest dowolna.

2. BON PODARUNKOWY NA WYBRANĄ USŁUGĘ

Może to być bon podarunkowy na jedną, kilka lub pakiet usług np. na masaż, pakiet zabiegów body detox lub każdą inną usługę dostępną w ofercie Revitia.

Każdy bon podarunkowy można nabyć w następujący sposób:

  1. Osobiście w Revitia Rokiciny Podhalanskie. Bon upominkowy zostaje przekazany od razu nabywcy.
  2. W formie elektronicznej. Po dokonaniu płatności w formie przelewu bon zostaje wysłany poprzez email do nabywcy lub osoby obdarowanej.
  3. Drogą pocztową. Po dokonaniu płatności w formie przelewu, karta podarunkowa zostaje wysłana (zabezpieczona dodatkową kopertą) pocztą listem poleconym priorytetowym na adres nabywcy lub osoby obdarowanej. Przesyłka jest na koszt zamawiającego bon.

Uwaga:

W przypadku wyboru usługi droższej od tej widniejącej na karcie podarunkowej, klient ma możliwość skorzystania z niej pod warunkiem dopłaty różnicy w cenie.

Zainteresowany/a

Nie czekaj!

Zapraszamy do kontaktu

+48 535 513 539

Poznaj

Revitia

Kilka słów

O mnie

Nazywam się Małgorzata Ryt. Od zawsze wiedziałam, że chcę pomagać ludziom chorym i cierpiącym w odzyskiwaniu sprawności ruchowej. Dlatego z wyborem kierunku studiów nie miałam większego problemu – oczywiście musiała to być fizjoterapia. Staram się zrozumieć potrzeby pacjenta, co pozwala mi lepiej zmotywować go do działania.

Wierzę, że tylko indywidualna terapia, dostosowana do osobistych możliwości pacjenta jest w stanie przynieść pożądany efekt. Liczy się przede wszystkim: dobro pacjenta.

Czytaj więcej

revitia - mobilna fizjoterapiarevitia - mobilna fizjoterapia

Najczęściej zadawane

Pytania

Dział FAQ
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok