Wyszukiwarka

Oferta / Cennik

Wiemy, jak ważne dla potrzeb efektywnej rehabilitacji jest motywacja pacjenta do pracy i chęć do podjęcia walki z przeciwnościami losu oraz dbałość o własne zdrowie. Oferujemy dla Państwa szereg profesjonalnych usług i zabiegów gwarantując przy tym najwyższą jakość i pełen profesjonalizm.

Oferta jest podzielona na 3 główne działy:

  • Rehabilitację
  • Fizykoterapię
  • Masaże

w których można zaczerpnąć wiedzy na temat wykonywanych zabiegów, przeciwwskazań oraz typowe problemy, dlatego warto zastanowić się nad podjęciem działań, aby je rozwiązać. W wyżej wymienionych zakładkach zamieszczone zostały również nazwy oraz ceny zabiegów. Zachęcamy również do odwiedzenia działu Promocje i pakiety, w których znaleźć można aktualne nowości i zniżki na nasze usługi.

Obszarami naszej pracy jest rejon Podhala i Orawy.

Skupiamy się na miejscowościach takich jak: Rokiciny Podhalańskie, Rabka Zdrój, Chabówka, Skawa, Skomielna Biała, Raba Wyżna, Bielanka, Pieniążkowice, Czarny Dunajec, Spytkowice, Podwilk, Orawka, Jabłonka, Lipnica Wielka.

W przypadku innych miejscowości, niż wyżej wymienione, prosimy o kontakt 

Aktualne

Promocje

Nowości i promocje w Revitia! Zapraszamy do śledzenia wyjątkowych ofert oraz pakietów rabatowych przygotowanych specjalnie dla Ciebie! Zachęcamy również do sprawdzania zakładki - "Promocje i pakiety" w której mogą znaleźć Państwo coś dla siebie i swoich bliskich.

Specjalnie dla Państwa

Oferujemy szereg profesjonalnych usług i zabiegów z zakresu masażu, fizykoterapii i rehabilitacji. Gwarantując przy tym najwyższą jakość i pełen profesjonalizm.
Masz pytania? Zadzwoń!

+48 535 513 539

Najczęściej zadawane

Pytania

Dział FAQ
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok