Wyszukiwarka

F.A.Q

Jakie są ceny zabiegów?

Wszystkie ceny zabiegów opisane są w zakładce - Oferta / Cennik. Zachęcamy również do sprawdzania aktualnie dostępnych promocji w zakładce - Promocje i pakiety.

Czy dojazd jest płatny?

Tak. Kwota za dojazd jest liczona od kilometra (z Rokicin Podhalańskich) i wynosi 1 zł. Na terenie Rokicin Podhalańskich, dojazd jest darmowy. W przypadku umówienia się na dwa zabiegi za łączną kwotę, min. 100 zł cena za dojazd wynosi 0 zł, na obszarze działania naszej firmy. Zachęcamy do skorzystania z narzędzia przeliczania kwoty za dojazd dostępnego po kliknięciu > tutaj <.

W jaki sposób mogę zarezerwować wizytę?

Jest na to kilka dostępnych sposobów. 

  • Formularz kontaktowy dostępny w zakładce - Kontakt
  • Dane kontaktowe takie jak:
    • Numer telefonu - +48 535 513 539
    • Adres e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • Facebook - kliknij tutaj
  • Możesz skorzystać z naszego systemu rezerwacjo dostępnego, po kliknięciu na przycisk "Rezerwacja Online" dostępnego w górnej części strony.

Wybór należy do Ciebie :)

Czy zabiegi po wykonaniu, dają od razu odczuwalny efekt?

Każdy pacjent może mieć indywidualny przypadek, więc nawet ta sama forma terapii może przynieść inny efekt. Warto przed umówieniem zabiegu, przedstawić przypadłość z jaką się zmaga.

Czy do zabiegu potrzebne jest skierowanie lekarskie?

Nie. Warto jednak poinformować o skierowaniu, o ile lekarz wystawił, jeśli go nie posiadasz istotna jest informacja o twoim stanie zdrowia zgodna z prawdą i Twoją wiedzą na ten temat- rozumiejąc, iż służy ona odpowiedniemu wykonaniu zabiegu i optymalnemu zastosowaniu danej metody. 

Czy da się zmienić termin, po wcześniejszej wpłacie?

Tak. Wystarczy wcześniej o tym poinformować.

Nie jestem w stanie pojawić się w umówionym dniu, co w tym przypadku?

Warto zgłosić taką sytuację minimum dzień wcześniej. W przypadku wcześniejszej wpłaty oraz braku poinformowania, klient zostanie obciążony kosztami za dojazd bez możliwości zwrotu kwoty.

W jakie miejscowości można zamówić fizjoterapie?

Obszar pracy obejmuje rejon Podhala i Orawy wliczając w to miejscowości takie jak: Rokiciny Podhalańskie, Rabka Zdrój, Chabówka, Skawa, Skomielna Biała, Raba Wyżna, Bielanka, Pieniążkowice, Czarny Dunajec, Spytkowice, Podwilk, Orawka, Jabłonka, Lipnica Wielka. W przypadku pozostałego obszaru, warto napisać lub zadzwonić, po więcej informacji.

Co przedstawiają pinezki na mapie w dolnej części strony?

Są to główne obszary naszego działania. Czerwona pinezka jest to główna siedziba - Rokiciny Podhalańskie 233.

Jak często będą pojawiać się nowe wpisy na blogu?

Praktycznie co tydzień lub częściej. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz kanałów społecznościowych (Facebook / Instagram), na których dajemy bieżące informacje o nowościach.

Aktualne

Promocje

Nowości i promocje w Revitia! Zapraszamy do śledzenia wyjątkowych ofert oraz pakietów rabatowych przygotowanych specjalnie dla Ciebie! Zachęcamy również do sprawdzania zakładki - "Promocje i pakiety" w której mogą znaleźć Państwo coś dla siebie i swoich bliskich.

Specjalnie dla Państwa

Oferujemy szereg profesjonalnych usług i zabiegów z zakresu masażu, fizykoterapii i rehabilitacji. Gwarantując przy tym najwyższą jakość i pełen profesjonalizm.
Masz pytania? Zadzwoń!

+48 535 513 539

Poznaj

Revitia

Kilka słów

O mnie

Nazywam się Małgorzata Ryt. Od zawsze wiedziałam, że chcę pomagać ludziom chorym i cierpiącym w odzyskiwaniu sprawności ruchowej. Dlatego z wyborem kierunku studiów nie miałam większego problemu – oczywiście musiała to być fizjoterapia. Staram się zrozumieć potrzeby pacjenta, co pozwala mi lepiej zmotywować go do działania.

Wierzę, że tylko indywidualna terapia, dostosowana do osobistych możliwości pacjenta jest w stanie przynieść pożądany efekt. Liczy się przede wszystkim: dobro pacjenta.

Czytaj więcej

revitia - mobilna fizjoterapiarevitia - mobilna fizjoterapia

Najczęściej zadawane

Pytania

Dział FAQ
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok